Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 799,00 zł

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Marka i model

Marka i model

Generacja

Generacja

Nadwozie

Nadwozie

Liczba drzwi

Liczba drzwi

Wzór tłoczenia listwy

Wzór tłoczenia listwy

Kolor listwy

Kolor listwy

Producent

Producent

przeznaczenie

przeznaczenie

Kolor listew

Kolor listew

Kąt widzenia

Kąt widzenia

Ekran dotykowy

Ekran dotykowy

Rozmiar

Rozmiar

Akcesoria motoryzacyjne

Akcesoria motoryzacyjne

Aktywne filtry

169,00 zł

Komplet uniwersalnych pokrowców samochodowych Premium Pure Line

Darmowa dostawa

Przedmiotem oferty jest nowość w naszym asortymencie - pokrowce Pure Line z serii PREMIUM. Seria Premium to połączenie wysokiej jakości z jeszcze bardziej optymalnym krojem naszych produktów. 

Zastosowanie unikatowych rozwiązań sprawia, iż seria PREMIUM staje się, w wielu przypadkach tańszą alternatywą produktów miarowych - typowych pod konkretny model.

180,00 zł

Listwy nakładki ST na progi do Peugeot 508 I Kombi 2010-2014

Darmowa dostawa

Nakładki na progi to skuteczna ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi powstałymi podczas wsiadania i wysiadania z samochodu. Dzięki nim problem z odpryskującym lakierem, pęknięciami i zarysowaniami nie istnieje. Nakładki nie tylko idealnie spełniają swoje funkcje, są łatwe w montażu, ale również doskonale wyglądają. Podczas procesu produkcji nakładki wycinane są technologią laserową co zapewnia bardzo dużą dokładność i ograniczenie błędu ludzkiego. Każdy produkt przechodzi wnikliwą kontrolę jakości. Nakładki na progi wykonane są z wysokiej jakości stali kwasoodpornej.

35,00 zł

CARDOS Kable rozruchowe do samochodu 200A 2,5m

Darmowa dostawa

Profesjonalne kable rozruchowe CARDOS to wysokiej jakości, miedziane przewody zaprojektowane z myślą o zapewnieniu jak najlepszego przewodnictwa prądu i szybkiego uruchomienia auta. Przeznaczone do ładowania prądem o maksymalnym natężeniu 400 Amperów, wyposażone w mocne, powlekane miedzią dla lepszego przewodnictwa - klamry, o szerokim chwycie, z zębami zapewniającymi mocny i bezpieczny zacisk na trzpieniu akumulatora.

Szeroki wybór dedykowanych akcesoriów samochodowych polskich producentów - pokrowców na siedzenia, mat, koszulek, plandek na samochód, listew ochronnych na progi i zderzaki, żarówek, płynów eksploatacyjnych, artykułów do pielęgnacji wnętrza, zapachów samochodowych, mat przeciwszronowych i odmrażaczy do szyb w sprayu.