Filtruj według

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 50,00 zł

Maty przeciwszronowe

Maty przeciwszronowe

Aktywne filtry

Osłona mata antyszronowa na... Osłona mata antyszronowa na...
  • Chwilowy brak
39,90 zł

Osłona mata antyszronowa na przednią szybę WINTER Delivery Van XXL, szerokość 170-185 cm

Darmowa dostawa

Osłona Winter DV XXL chroni przednią szybę zaparkowanego samochodu przed osadzającym się szronem, śniegiem i lodem. Po co skrobać jak możesz tylko zdjąć osłonę przeciwszronową i jechać. Mata wykonana jest mocnego materiału SPUNBOND odpornego na przymarzanie w praktyczny popielatym kolorze. Produkt wielosezonowy.

45,90 zł

Osłona mata antyszronowa na przednią i boczne szyby WINTER Plus, szerokość 115-134 cm

Darmowa dostawa

Osłona Winter Plus chroni przednią i boczne szyby oraz lusterka zaparkowanego samochodu przed osadzającym się szronem, śniegiem i lodem. Po co skrobać jak możesz tylko zdjąć osłonę przeciwszronową i jechać. Mata wykonana jest mocnego materiału SPUNBOND odpornego na przymarzanie w praktyczny popielatym kolorze. Produkt wielosezonowy.

48,90 zł

Osłona mata antyszronowa na przednią i boczne szyby WINTER Plus Maxi, szerokość 135-146 cm

Darmowa dostawa

Osłona Winter Plus Maxi chroni przednią i boczne szyby oraz lusterka zaparkowanego samochodu przed osadzającym się szronem, śniegiem i lodem. Po co skrobać jak możesz tylko zdjąć osłonę przeciwszronową i jechać. Mata wykonana jest mocnego materiału SPUNBOND odpornego na przymarzanie w praktyczny popielatym kolorze. Produkt wielosezonowy.

Osłona mata antyszronowa na... Osłona mata antyszronowa na...
  • Chwilowy brak
49,90 zł

Osłona mata antyszronowa na przednią i boczne szyby WINTER Plus Maxi Van, szerokość 147-162 cm

Darmowa dostawa

Osłona Winter Plus Maxi VAN chroni przednią i boczne szyby oraz lusterka zaparkowanego samochodu przed osadzającym się szronem, śniegiem i lodem. Po co skrobać jak możesz tylko zdjąć osłonę przeciwszronową i jechać. Mata wykonana jest mocnego materiału SPUNBOND odpornego na przymarzanie w praktyczny popielatym kolorze. Produkt wielosezonowy.

Mata przeciwszronowa na przednią szybę samochodu to świetne rozwiązanie dla każdego, kto nie może garażować zimą swojego auta. Osłona chroni szybę zaparkowanego samochodu przed śniegiem, szronem i lodem, dzięki czemu nie musimy jej skrobać po dłuższym postoju auta.