Plandeka pokrowiec na przyczepę kempingową 425-450 cm

629,00 zł
Brutto Dostawa nie wliczona
Liczba dni roboczych na wysyłkę: 5
Dostępność: Na zamówienie
Ilość
 

Zakup produktu bez konieczności rejestracji

 

Darmowa wysyłka dla zakupów powyżej 200zł

 

Płatność m.in.: BLIK, paynow, za pobraniem

Plandeka – pokrowiec na przyczepę kempingową MOBILE GARAGE

 

Długość: 425-450 cm

Wysokość: 210-288 cm

Szerokość: 220 cm

Odległość od drzwi: 88 cm

 

Produkt wielosezonowy do ochrony zaparkowanej przyczepy kempingowej przez cały rok. W sezonie zimowym zapobiega osadzaniu się śniegu, szronu i lodu, a także jest odporny na przymarzanie; na jesieni chroni przed deszczem, wiatrem, liśćmi, sokami z drzew; zaś w porach letnich i wiosennych ochrania przed promieniami UV , pyłem kwiatów i ptasimi odchodami. Pokrowiec zapewni Twojej przyczepie kempingowej niezwykłą ochronę przed złym działaniem czynników atmosferycznych. Przyczepa kempingowa będzie stała bezpieczna w czasie gdy nie będziesz jej użytkował. Podczas upałów, w przyczepie pozostanie przyzwoita temperatura dlatego też bez obawy będziesz mógł od razu do niej wsiąść. Pokrowiec chroni przed wżerami, blaknięciem i matowieniem lakieru oraz elementów chromowanych, zabezpieczy ją przed większością zarysowań. Ograniczy korozję. Pokrowiec przystosowany jest zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania.

 

Cechy produktu:

·         Pokrowiec jest wodoodporny i paro przepuszczalny;

·         Wykonany został z wielowarstwowej, nieprzemakalnej membrany paro przepuszczalnej i trudno przemakalnych materiałów wysoko paro przepuszczalnych, zachowuje prawie całkowitą szczelność, jednocześnie odprowadzając wilgoć gromadzącą się pod pokrowcem;

·         Chroni całą przyczepę wraz z jej dolną częścią przed szkodliwym wpływem środowiska;

·         Jest odporny na działanie promieni UV.

·         Pokrowiec jest dobrze dopasowany, pewnie mocowany za pomocą zapinanych na klamry pasów;

·         Wykonany z mocnego i gładkiego od wewnętrznej strony materiału, dzięki czemu może być bezpiecznie używany nawet podczas silnego wiatru.

·         Pokrowiec wyposażony jest w zamykaną na zamki błyskawiczne klapę umożliwiającą otwarcie drzwi przyczepy bez konieczności ściągania pokrowca.

·         Pokrowiec do ochrony zaparkowanej przyczepy kempingowej przez cały rok

·         Ochrona przed: (zima) śniegiem, szronem; (jesień) deszczem, wiatrem, liśćmi sokami z drzew; (lato) promieniami UV, ptasimi odchodami; (wiosna) pyłami kwiatów, sokami z drzew

·         Ochrona przed wżerami, blaknięciem i matowieniem lakieru oraz elementów chromowanych.

·         Produkt wielosezonowy - przystosowany zarówno do doraźnego jak i długotrwałego stosowania

·         Dzięki mocowaniu za pomocą ściągacza z linką mocno trzyma się pojazdu.

·         Zakrywa cały pojazd.

·         Łatwy w montażu

·         Łatwy do przechowania- nie zajmuje dużo miejsca

 

Pokrowiec wykonany jest z niezwykle trwałego i mocnego materiału wysokiej jakości, który charakteryzuje się wieloma wyjątkowymi właściwościami. Górny pas materiału okrywający dach oraz górną i przednią część przyczepy wykonany jest z wielowarstwowej, wodoodpornej MEMBRANY paro przepuszczalnej, a boki (poza elementami z granatowej membrany) z trudno przemakalnego materiału wysoko paro przepuszczalnego SPUNBOND. Specjalne cechy materiału oraz odpowiednia konstrukcja pokrowca, zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza wewnątrz pokrowca. Każda oznaka wilgoci, która zgromadzi się pod pokrowcem szybko wyparuje, co pozwoli uniknąć rdzewieniu samochodu. Od wewnętrznej strony pokrowca materiał jest całkowicie gładki, bezpieczny dla pojazdu, gdyż nie powoduje jego rysowania ani starcia lakieru nawet przy silnych podmuchach wiatru. Pokrowiec jest pewnie mocowany pod przyczepą za pomocą mocnych pasów. Aby umożliwić klientowi dostęp do wnętrz przyczepy przykrytej pokrowcem, plandeka posiada zapinaną na rzepy klapę w miejscu drzwi przyczepy. Dla ułatwienia zakładania w pokrowcu znajdują się gniazda na drążki z pomocą których łatwo dwie osoby mogą założyć pokrowiec.

W pokrowcu otwór z kalpą na drzwi wejściowe przyczepy umieszczony jest po prawej stronie (wersja europejska przyczep) w tylnej części boku.

 

Instrukcja montażu:

Pokrowiec założyć na czystą przyczepę czarną stroną pasa środkowego pokrowca do wewnątrz (nadrukiem na zewnątrz). Dla ułatwienia zakładania w tylnej części pokrowca od wewnętrznej strony wszyte są gniazda do wsunięcia dwóch tyczek (tyczki nie są dołączone) za pomocą których dwie osoby zaczynając od przodu przyczepy mogą łatwo założyć pokrowiec bez użycia podwyższenia. Następnie pod przyczepą przełożyć pasy pokrowca, połączyć je za pomocą klamer i mocno zaciągnąć. Pokrowiec zabrudzony od wewnętrznej strony nie powinien być używany. Pokrowiec do użytku tylko na zaparkowanej przyczepie - nie może być używany podczas przewożenia przyczepy.

KB-MG450ER-S

Opis

Długość
425-450 cm
Szerokość
220 cm
Wysokość
210-288 cm
Odległość od drzwi
88 cm

Specyficzne kody

16 innych produktów w tej samej kategorii: