Outlet! DOSPEL Wentylator dachowy przemysłowy WDD-315 2200m3/h

950,00 zł
Brutto Dostawa nie wliczona
Liczba dni roboczych na wysyłkę: 1
Dostępność: Dostępny
Ilość
 

Zakup produktu bez konieczności rejestracji

 

Darmowa wysyłka dla zakupów powyżej 200zł

 

Płatność m.in.: BLIK, paynow, za pobraniem

Produkt outletowy, pochodzi z wyprzedaży magazynu, jest pełnowartościowy.

Wentylator Dachowy WDD DOSPEL 315 2200m3/h

Wentylator promieniowy, Wentylator przemysłowy, Odpowiedni do dachów przemysłowych, Bardzo cichy, Pionowy wyrzut powietrza, Wydajny nawiew powietrza do wszystkich pomieszczeń.

 

Idealny do instalacji na dachu: Wentylator dachowy Dospel WDD należy do grupy wentylatorów przemysłowych i pod względem konstrukcyjnym zalicza się do wentylatorów odśrodkowych z pionowym wyrzutem powietrza. Wentylatory Dospel WDD mogą być instalowane na dachach, gdzie ze względu na ograniczoną przestrzeń nawiew powietrza znajduje się blisko wentylatora.

 

Jakość premium: pionowy wyrzut powietrza minimalizuje ryzyko zasysania zużytego powietrza z powrotem do pomieszczeń. Wentylator wykonany jest z blachy stalowej ocynkowanej, natomiast element chroniący silnik elektryczny przed opadami deszczu i śniegu wykonany jest z blachy aluminiowej.

 

Wydajny silnik: Cały zespół wirujący - składający się z silnika i wirnika - jest odizolowany od konstrukcji wentylatora przez wibroizolatory, które skutecznie tłumią drgania i zapobiegają ich przenoszeniu na całe urządzenie. Jednocześnie klasa szczelności IPX4 jest przeznaczona do ciągłej pracy w trybie S-1 i co niebanalne do tego, cichej pracy.

 

Bardzo cicho: Turbiny statyczne i dynamiczne utrzymują pracę wentylatora przez bardzo długi czas. Spełnia również surowe wymagania akustyczne, dzięki czemu można bez obaw ustawić wentylator. Podstawa i konstrukcja nośna wykonane są z blachy ocynkowanej, natomiast dach i ściany boczne z blachy aluminiowej.

 

Łatwy montaż: Konstrukcja urządzenia WDD składa się z podstawy, do której przykręcone są cztery wsporniki, a do płyty nośnej przykręcony jest silnik. Aby ograniczyć możliwość przedostania się niepożądanych elementów w obszar wirującego wirnika, zastosowano dach ochronny. Szerokie boki kierują strumień powietrza do góry i jednocześnie chronią urządzenie przed uderzeniami. Każdy wentylator jest standardowo wyposażony w puszkę przyłączeniową.

 

Wentylator przeznaczony do montażu dachowego. Promieniowy z pionowy wyrzutem powietrza. Znajduje zastosowanie w obiektach o dużej kubaturze, takich jak hale i magazyny. Charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem i niewielkimi rozmiarami.

 

DOS-WDD-315
5 Przedmioty

Specyficzne kody